Platinum partner
6
Років досвіду
1
Верифікована рекомендація
4
Роки на сайті
Рекомендувати
Активних оголошень
5
Ексклюзивних об'єктів
0
Рекламна активність
17926
Останній візит на сайт
сьогодні

Оренда комерційної нерухомості (1)

  • АН New City
    20 500 грн/міс
    380 грн/м²

    Миколи Бажана просп., 12

    ПРЕМІУМ БЕЗ КОМІСІЇ Осокорки
    багатофункціональне приміщення
    54 м²
    2004 рік побудови
    сьогодні
    Оренда офіса одразу біля метро Осокорки за адресою Бажана 12 Розташований на 22 поверсі з 22. В будинок у генератор та сонячні панелі Планування: зона open space та один окремий кабінет, кладова, санвузол , два балкони Площа 54 кв м Підʼїзд в гарному стані , окремій вхід на поверсі на декілька приміщень Меблі можуть залишитись. Інтернет оптоволоконний Паркування біля будинку Метро 2 хвилини. Поруч уся необхідна інфраструктура Без комісії для клієнта Додаткові деталі за телефоном
    Рієлтор
Повернутись до всіх пропозицій
Оберіть спосіб підтвердження
Щоб вашу рекомендацію було зараховано, підтвердіть свою особистість
* Особисті дані не відображатимуться на сайті та слугуватимуть лише для підтвердження особистості.
Як верифікуватись через Дію?
Зчитайте QR-код сканером у застосунку Дія й підтвердьте авторизацію Дія.Підписом
QR-код для верификации через Дію
QR-код буде дійсний ще 02:00
Як верифікуватись через Bankid?
Верифікація BankID відкриється у новому вікні. Якщо сторінка верифікації не відкрилася, вікно було заблоковане вашим браузером.
Щоб дозволити відкриття вікна, виконайте такі кроки:

1. Перевірте адресний рядок браузера на повідомлення про помилку або піктограму блокування. Натисніть на нього.
2. Якщо у вас встановлено блокувальник спливаючих вікон, тимчасово відключіть його для цього сайту.
3. Перевірте налаштування вашого браузера і переконайтеся, що блокування спливаючих вікон вимкнено або налаштовано на дозвіл відкриття цього вікна.